Mobile Logo Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
7. Dede Korkut Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Günlerinin 4. Günü, Demirözü MYO Gençlik Şöleniyle Tamamlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını şölenle karşılamak için bir araya gelen Demirözü Meslek Yüksekokulu ailesi, 7. Dede Korkut Bilim, Kültür, Sanat ve Spor günleri kapsamında düzenlenen Gençlik Şöleninde, gençliğin hakkını verdi. 

Demirözü Meslek Yüksekokulunda gerçekleşen Gençlik Şöleni, müzikten çağdaş spora, geleneksel spordan uçurtma şenliğine kadar birçok aktivite içerdi. Mangala, mas güreşi, dart, uçurtma, sergi, kokteyli, mangal gibi birçok etkinliği barındıran Gençlik Şölenine katılan tüm öğrencilere ve personele yönelik teşekkür konuşması yapan Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen, "Yarın kutlayacağımız 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramına yaraşır bir gençlik festivali oldu. Biz, millî mücadelenin bizden beklediği ölçüde hep genciz, çeviğiz ve sportiğiz. Bugün gençliklerini, sporun farklı disiplinlerinde sergileyen öğrencilerimiz, bunun en önemli göstergesi. Gençlere ve Spora atıf yapan bir millî bayram, ancak böylesine bir bilinçle ve etkinlikle kutlanabilirdi." dedi. 

Demirözü Meslek Yüksekokulu Gençlik Şöleni ile başlayan Şölen serisi, yarın, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı onuruna Aydıntepe Meslek Yüksekokulumuzda düzenlenecek.
Yayın Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı