Mobile Logo Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
Aday Öğrenci Tanıtımlarına Kadim Şehir Erzurum'da Devam Ettik
Yeni akademik yıla bölgedeki öğrenci tercihlerdine üst sıralarda olma hedefiyle giren Üniversitemiz, tarih boyunca Bayburt'la kadim bağlar kurmuş olan Erzurum'da ikinci kez üst düzey tanıtım görüşmeleri gerçekleştirdi. Önceki ay ilki başarıyla tamamlanan ziyaret dizisinin ikinci etabında Aziziye, Aşkale, Palandöken ve Yakutiye ilçelerindeki kurumlar ve okullar ziyaret edildi. 

"Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi" mottosunu bölgesel çekiciliğe dönüştüren Üniversitemiz, Bayburt'un kadim kardeş şehirleri olan Erzincan ve Gümüşhane'nin ardından Erzurum'da kurum ve okul yöneticileri, öğretmenler ve aday öğrencilerle bir araya geldi. Ziyaret programında etkileşimli ve doğrudan bilginin paylaşıldığı bir tanıtım planı uygulandı. Bölgeyi iyi analiz ederek öğrenci ve aile taleplerine göre sistemli bir tanıtım yaklaşımı benimsediklerini ifade eden Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ümmügülsüm Erdoğan, genel mesajlar yerine özelleştirilmiş ve etkileşimli içerikler tercih ettiklerini belirtti. Öğrencilerin ve öğretmenlerin hedefleri ile kurumsal iletişim mesajlarının kesiştiği noktaları geleceğin inşa zemini olarak yorumladıklarını söyleyen Rektör Yardımcımız Erdoğan, Bayburt Üniversitesinin, tarafların vizyon ortaklıklarına dayanan bir payda olması için çalıştıklarını söyledi. Verimli geçen ziyaretin ardından teşekkür konuşması yapan Rektör Yardımcımız Erdoğan, "Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygısuz’a, Palandöken Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı İzzer Er ve Rehberlik Hizmetleri Bölüm Başkanı Muhsin Erhan’a, Yakutiye Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Ahmet Nabi Taşbaşı’na, Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Yavilioğlu ve Aziziye ilçesinde bulunan liselerde görev yapan kıymetli müdür ve öğretmenlere, Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Çınar'a ve Aşkale ilçesinde bulunan liselerde görev yapan kıymetli müdür ve öğretmenlere üniversitemize gösterdikleri ilgi, misafirperverlikleri ve işbirlikleri için Bayburt Üniversitesi adına teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı. 
Ziyarette Rektör Yardımcımız Erdoğan'a Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Vecihi Aksakal, Demirözü Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Doç. Dr. Yaşar Erdoğan ve Kurumsal İletişim Koordinatör Yardımcımız Arş. Gör. Dr. Tuğba Elbir eşlik etti.
Yayın Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı