Bölüm Komisyonları
 

EKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU BÖLÜM KOMİSYONLARI

 
 
 

BÖLÜM STAJ KOMİSYONLARI

 

Elektrik ve Enerji Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Doç. Dr. Bünyamin ALIM

BAŞKAN

 

2

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet TEBER

ÜYE

 

3

Dr. Öğr. Üyesi Yunus KAYA

ÜYE

 

Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Dr. Öğr. Üyesi Murat KARAKUŞ

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. Doruk AYBERKİN

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. Uğur TURHAL

ÜYE

 

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik  Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Öğr. Gör. İsrafil ERTÜRK

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. Fatih Mehmet ATEŞ

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. Osman LİKOS

ÜYE

 

4

Öğr. Gör. Mehmet TOKATLI

ÜYE

 

Tasarım Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Öğr. Gör. Ömer Murat KADEŞ

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. Ahmet Nadir ÖZKUL

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. Figen MEŞELİ

ÜYE

 

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Doç.Dr. Murat ÇOLAK

BAŞKAN

 

2

Dr. Öğr.Üyesi Emin USLU

ÜYE

 

3

Dr. Öğr.Üyesi Erdal İĞMAN

ÜYE

 

 

GÖRSEL-İŞİTSEL TEK. VE MEDYA YAP. BÖLÜMÜ

 

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Öğr. Gör. Yavuz Kaan KONUK

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. Umut Barış USTABULUT

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. İsmail BİRLİK

ÜYE

 

 

 

BÖLÜM YATAY GEÇİŞ KOMİSYONLARI

 

Elektrik ve Enerji Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Doç. Dr. Bünyamin ALIM

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. M. Reşit ÇORAPSIZ

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. Arzu ARSLAN BUYRUK

ÜYE

 

 

 

 

 

Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Dr. Öğr. Üyesi Murat KARAKUŞ

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. Uğur TURHAL

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. Eda SAKA

ÜYE

 

 

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

 

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Dr.Öğr.Üyesi Erdal İĞMAN

BAŞKAN

 

2

Dr.Öğr.Üyesi Emin USLU

ÜYE

 

3

Dr.Öğr.Üyesi Galip YILMAZ

ÜYE

 

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik  Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Öğr. Gör. İsrafil ERTÜRK

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. İbrahim ARSLAN

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. Furgan AKDAĞ

ÜYE

 

4

Öğr. Gör. Yaver SAKA

ÜYE

 

Tasarım Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Öğr. Gör. Ömer Murat KADEŞ

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. Ahmet Nadir ÖZKUL

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. Figen MEŞELİ

ÜYE

 

 

GÖRSEL-İŞİTSEL TEK. VE MEDYA YAP. BÖLÜMÜ

 

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Öğr. Gör. Yavuz Kaan KONUK

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. Umut Barış USTABULUT

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. İsmail BİRLİK

ÜYE

 

ERASMUS, FARABİ VE MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOORDİNATÖRLERİ

 

Elektrik ve Enerji Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

Telefon

 

1

Öğr. Gör. Osman GÜNGÖR

   

 

 

 

 

Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

Telefon

 

1

Dr. Öğr. Üyesi Murat KARAKUŞ

2528

 

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik  Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

Telefon

 

1

Öğr. Gör. Mehmet TOKATLI

   

 

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

 

 

 

ADI -SOYADI

Telefon

 

1

Dr. Öğr.Üyesi Galip YILMAZ

2528

 

 

Tasarım Bölümü

 

 

 

ADI -SOYADI

Telefon

 

1

Öğr. Gör. Figen MEŞELİ

 

 

 

GÖRSEL-İŞİTSEL TEK. VE MEDYA YAP. BÖLÜMÜ

 

 

 

ADI -SOYADI

Telefon

 

1

Öğr. Gör. Umut Barış USTABULUT

 

 

BÖLÜM AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONLARI

 
 

Elektrik ve Enerji Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Doç. Dr. Bünyamin ALIM

BAŞKAN

 

2

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet TEBER

ÜYE

 

3

Dr. Öğr. Üyesi Yunus KAYA

ÜYE

 

Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Dr. Öğr. Üyesi Murat KARAKUŞ

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. Uğur TURHAL

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. Eda SAKA

ÜYE

 

 

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

 

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Doç.Dr. Murat ÇOLAK

BAŞKAN

 

2

Dr. Öğr.Üyesi Galip YILMAZ

ÜYE

 

3

Dr.Öğr. Üyesi Emin USLU

ÜYE

 

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik  Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Öğr. Gör. İsrafil ERTÜRK

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. Yaver SAKA

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. Mehmet TOKATLI

ÜYE

 

 

 

 

 

 

GÖRSEL-İŞİTSEL TEK. VE MEDYA YAP. BÖLÜMÜ

 

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Öğr. Gör. Yavuz Kaan KONUK

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. Umut Barış USTABULUT

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. İsmail BİRLİK

ÜYE

 

Tasarım Bölümü

 

Sıra No

ADI -SOYADI

GÖREVİ

 

1

Öğr. Gör. Ömer Murat KADEŞ

BAŞKAN

 

2

Öğr. Gör. Ahmet Nadir ÖZKUL

ÜYE

 

3

Öğr. Gör. Figen MEŞELİ

ÜYE