Mobile Logo Kalite Koordinatörlüğü

Kalite Koordinatörlüğü

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
Eğiticilerin Eğitimi Bilgilendirme Videoları

Kalite Koordinatörlüğü 2022 Yılı Eğiticilerin Eğitimi Programı etkinlikleri kapsamında 28-29.09.2022 tarihleri arasında Eğitim Fakültesi Öğretim Üyelerince “Dijital Yetkinlik, Öğretim İlke ve Yöntemleri, Sınıf Yönetimi ve Alternatif Ölçme ve Değerlendirme”  hakkında tüm akademik personele yönelik eğitimler gerçekleştirilmiştir.
Eğitim sonunda ölçme ve değerlendirmenin sağlanması amacıyla Bayburt Üniversitesi UZEM - LMS ( Siteye gitmek için tıklayınız ) üzerinden 07.12.2022 tarihinde 09:00-15:00 saatleri aralığında sınav yapılacaktır. Sınav neticesinde sınav notu 60 ve üzerinde olan adaylar başarılı, 60 puanın altında olan adaylar başarısız olarak değerlendirilecektir.
Başarılı olamayan akademik personelimize ilişkin ikinci sınav 14.12.2022 tarihinde 09:00-15:00 saatleri aralığında gerçekleştirilecektir. Başarılı olan akademik personelimize ilgili sertifika e-posta yoluyla iletilecektir.
Sınava hazırlık kapsamında Bayburt Üniversitesi UZEM - LMS ( Siteye gitmek için tıklayınız ) üzerinden; Kullanıcı adı yerine T.C kimlik numarası şifre yerine ise T.C kimlik numarasının ilk 8 hanesi yazılarak giriş yapılabilir ya da ( Siteye gitmek için tıklayınız ) adresi üzerinden KaliteBayburtUni şifresi ile erşim sağlanabilecektir.

Yayın Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı