Mobile Logo Eğitim Fakültesi

Eğitim Fakültesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
Fakülte Yönetimimiz ve İdari Personellerimizden Görevde Yükselen ve Göreve Yeni Başlayan Akademisyenlerimize Ziyaret
Dekanımız Prof. Dr. Sedat Maden, Fakülte yönetimimiz, idari ve akademik personellerimiz, Fakültemizde görevde yükselen ve göreve yeni başlayan Dr. Öğr. Üyesi Tunahan FİLİZ ve Dr. Öğr. Üyesi Emrullah BANAZ'ı ziyaret etti.

Dekanımız Prof. Dr. Maden; ünvanda yükselen öğretim üyelerimiz ile göreve yeni başlayan akademisyenlerimizi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Eğitim Fakültemizde görev yapan personellerin odalarına misafir olarak, yeni unvanlarından dolayı tüm akademisyenleri tebrik etti ve ziyaretlerin devam edeceğini dile getirdi.

Gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretlerinde, genç üniversite olmasına rağmen Bayburt Üniversitesinin hızlı bir gelişim içinde olduğunu ifade eden Dekanımız Prof. Dr. Maden, akademisyenlerin bilimsel araştırma ve projelerini imkânları ölçüsünde destekleyeceklerini belirtti. Akademisyenlere, ülkemizin akademik alandaki artan gayret ve çabalarını da hatırlatarak, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden akademisyenlerimiz ise Bayburt Üniversitesinin bir ferdi olarak görev yapmaktan onur duyduklarını dile getirerek, çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceklerini dile getirdiler.
Yayın Tarihi: 
Yukarı