Karadeniz Kariyer Fuarına Kayıtlar Başladı.


Öğrenci ve mezunlarımızın istihdam edilme imkânlarını artırabilmek için, “KARADENİZ KARİYER FUARI” düzenlemektedir. Etkinliğe katılacak firmalar, öğrencilerimize ve diğer paydaşlara kendilerini tanıtacak ve kaliteli insan kaynağını öğrencilik döneminde seçeceklerdir.

Kariyer fuarı tüm Karadeniz Bölgesini kapsayacak şekilde (Amasya Üniversitesi, Artvin Çoruh Üniversitesi, Avrasya Üniversitesi, Bayburt Üniversitesi, Giresun Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Ordu Üniversitesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Trabzon Üniversitesi) 11-12 Mart 2019 tarihlerinde Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde düzenlenecektir. 

Ulusal ve uluslararası büyüklükte firmaların katılacak öğrencilerden haberdar olması için Kariyer Fuarına kayıt olmaları gerekmektedir. Kayıt olmak ve fuar hakkında detaylı bilgi almak için: http://www.ktu.edu.tr/kariyer-ktukaradenizkariyerfuari

Üniversitemizden gidecek öğrenciler üniversitemizdeki Kariyer Hizmetleri Merkezi’ne ya da ilgili kulüplere kayıt yaptırabilir. 

*100’ü aşkın ulusal ve uluslararası firmanın katılacağı

*Trabzon Şenol Güneş Stadyumunda

*11-12 Mart tarihlerinde yapılacak olan

*Karadeniz Kariyer Fuarına katılmak için http://www.ktu.edu.tr/kariyer-ktukaradenizkariyerfuari linkinden kayıt ol, CV’ni sisteme yükle.
 

Bayburt Üniversitesi

Kariyer Hizmetleri Merkezi

İletişim:İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Arş.Gör.Ümit KOÇ     umitkoc@bayburt.edu.tr

Kayıt: https://goo.gl/forms/VX3JWO59ZDqiQe0j1