Mobile Logo Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ve Sağlık Hizmetleri MYO Müdürlüklerinde Yeni Dönem Başladı
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüklerinde düzenlenen devir teslim törenleriyle yeni yönetim dönemleri başladı. Doç. Dr. Murat Kul, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü görevini Prof. Dr. Fatih Gürbüz'den; Doç. Dr. Nesrin Ecem Bayram, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Hamit Emre Kızıl'dan devraldı. 

Müdürlük makamlarında gerçekleşen devir teslim törenlerinde konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen, özveri ve vizyonlarıyla akademik birimlerine değer katan Gürbüz ile Kızıl'a teşekkür ederek yeni yöneticilerin halihazırdaki sağlam altyapı ve birikimin üzerine koyarak bayrağı daha ilerilere taşıyacaklarından emin olduğunu söyledi. Yönetimde sürekli yenileşme ve inovasyon çalışmaları çerçevesinde gerçekleşen görev değişimlerinin kurumsal süreçteki stratejik aklı daha güçlü çalıştırdığına vurgu yaparak "Yönetim anlayışını yönetişim olarak dönüştürdüğümüz mevcut vizyonumuz, tek merkezden aşağıya doğru akan bir asimetrik süreç yerine döngüsel ve çok yönlü bir simetrik süreç hazırlamayı gerektiriyor. Yönetim tecrübesi etkileşimli bir inşa olarak tüm birimler arasında koordineli bir kalite entegrasyonu sağlıyor. Bugün gerçekleşen devir teslimler, önceki müdürlerimizin aktif yönetsel katılımlarında hiçbir değişikliğe neden olmayacaktır. Çünkü biz, 'herkes için; herkesin katıldığı', birikimli yönetim anlayışını ve kolektif aklı benimsiyoruz" ifadelerini kullandı. . 

Devir teslim törenlerine Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali Savaş Bülbül, Prof. Dr. Mahir Kadakal ve Prof. Dr. Ümmügülsüm Erdoğan ile birlikte akademik ve idari personeller katıldı.
Yayın Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı