Personel
Sıralama:
Akademik Personel
Doçent Doktor Bünyamin Alım Elektrik
Doçent Doktor Murat Çolak Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
Doktor Öğretim Üyesi Ahmet Teber Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi
Doktor Öğretim Üyesi Emin Uslu Mekatronik
Doktor Öğretim Üyesi Erdal İğman Mekatronik
Doktor Öğretim Üyesi Galip Yılmaz Mekatronik
Doktor Öğretim Üyesi Murat Karakuş Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği
Doktor Öğretim Üyesi Yunus Kaya Elektrik
Öğretim Görevlisi Abdulkadir Bayrakçeken İş Sağlığı ve Güvenliği
Öğretim Görevlisi Ahmet Develi Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği
Öğretim Görevlisi Ahmet Nadir Özkul Grafik Tasarımı
Öğretim Görevlisi Arzu Arslan Buyruk Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi
Öğretim Görevlisi Aykut Coşkun Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
Öğretim Görevlisi Bünyami Kayalı Bilgisayar Programcılığı
Öğretim Görevlisi Derya Yarımkaya Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi
Öğretim Görevlisi Doruk Ayberkin Bilgisayar Programcılığı
Öğretim Görevlisi Eda Saka Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği
Öğretim Görevlisi Faruk Gökçe Özel Güvenlik ve Koruma
Öğretim Görevlisi Fatih Mehmet Ateş İş Sağlığı ve Güvenliği
Öğretim Görevlisi Figen Meşeli Grafik Tasarımı
Öğretim Görevlisi Furgan Akdağ Özel Güvenlik ve Koruma
Öğretim Görevlisi Gökhan Taş Geleneksel El Sanatları
Öğretim Görevlisi Hayriye Tuğba Sekban Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
Öğretim Görevlisi İbrahim Arslan İş Sağlığı ve Güvenliği
Öğretim Görevlisi İsmail Birlik Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
Öğretim Görevlisi İsrafil Ertürk İş Sağlığı ve Güvenliği
Öğretim Görevlisi Mehmet Tokatlı Özel Güvenlik ve Koruma
Öğretim Görevlisi Muhammed Reşit Çorapsız Elektrik
Öğretim Görevlisi Okan Güngör Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
Öğretim Görevlisi Ömer Doğan Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği
Öğretim Görevlisi Ömer Murat Kadeş Grafik Tasarımı
Öğretim Görevlisi Onur Şipal Özel Güvenlik ve Koruma
Öğretim Görevlisi Osman Güngör Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi
Öğretim Görevlisi Osman Likos İş Sağlığı ve Güvenliği
Öğretim Görevlisi Rabia Kurnaz Bilgisayar Programcılığı
Öğretim Görevlisi Ramazan Şimşek Mekatronik
Öğretim Görevlisi Semin İşık Geleneksel El Sanatları
Öğretim Görevlisi Uğur Turhal Bilgisayar Programcılığı
Öğretim Görevlisi Umut Barış Ustabulut Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
Öğretim Görevlisi Yaver Saka İş Sağlığı ve Güvenliği
Öğretim Görevlisi Yavuz Kaan Konuk Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
İdari Personel
Yüksekokul Sekreteri Alper Kondolot
Bilgisayar İşletmeni Hakan Haylaz
Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Oktay Dadak
Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Zekiye Ekineken
Memur Ali Bulut
Şoför Erdal Türk
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İsmail Sakçak