Mobile Logo Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
“Türkiye Yüzyılı ve Gençlik” Paneline Ev Sahipliği Yaptık
Bayburt Eğitim, Kültür ve Hizmet Vakfı tarafından düzenlenen  “Türkiye Yüzyılı  ve Gençlik” konulu panele Üniversitemiz evsahipliği yaptı.

Türkiye Yüzyılı stratejilerinin genç nesil düzleminde ele alındığı panelde, Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen, lise düzeyindeki öğrencilerin üniversitemizi tercih edeceğini temenni ettikten sonra panelin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek açılış konuşmasını sonlandırdı.

GENAR Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Aktaş moderatörlüğündeki panelde; AK Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Yeni Şafak- TVNet gazetecisi Taha Hüseyin Karagöz ve Bayburt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Şentürk ülkemizin gelecek yüzyılı hakkında dikkate değer değerlendirmelerde bulundu.

Bayburt Üniversitesinde bulunmaktan ve panelde konuşma yapmaktan duydukları gururu dile getiren panelistler teşekkürlerini sunduktan sonra soruları cevaplandıdırarak paneli sonlandırdı.

Busenaz Sürmeneli Spor Salonunda düzenlenen panele; AK Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen ve üniversitemiz üst yönetimi, Bayburt Eğitim, Kültür ve Hizmet Vakfı Başkanı İsrafil Kahraman ve vakıf üst yönetimi, kurum amirleri, akademisyenler, eğitimciler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Yayın Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı