Mobile Logo Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
Yönetim Kurulumuz, Profesör ve Doçent Kadrolarına Atanan Akademisyenlerimize Cübbelerini Giydirdi
Görevde yükselerek yeni kadrolarına atanan akademisyenlerimize cübbelerinin Yönetim Kurulumuz tarafından giydirildiği gelenekselleşen törende bu kez, Profesör kadrosuna atanan 3 akademisyenimiz ile Doçent kadrosuna atanan 1 akademisyenimiz cübbe giydi. 

Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen'in başkanlık yaptığı Yönetim Kurulu toplantısının ardından gerçekleşen törende, Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Bölümü Matematik Eğitimi Anabilim Dalına atanan Prof. Dr. Mustafa Albayrak, İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü İslam Hukuku Anabilim Dalına atanan Prof. Dr. Yusuf Şen, Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümüne atanan Prof. Dr. Engin Şahin ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu  Elektrik ve Enerji Bölümü Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programına atanan Doç. Dr. Yunus Kaya'nın cübbelerini giydiren Yönetim Kurulu üyeleri, görevlerinde yükselen akademisyenlerimize tebriklerini bildirdiler. 

Akademi kariyerinde önemli basamakları geçerek hayalini kurdukları noktaya ulaşan ya da bir adım daha yaklaşan akademisyenlerimizin duygularını paylaştıklarını ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen, "Bayburt Üniversitesi kurumsal ailesi olarak bizler de her bir akademisyenimiz, öğrencimiz ve ailemizin diğer üyeleri hakkında kariyer hayalleri kuruyoruz. Siz değerli akademisyenleri, "kendini gerçekleştirme" idealinin hedeflenen noktasında gördüğümüz için sizler kadar gururluyuz. Ailemizin tüm üyeleriyle, kariyer hayallerini, hedeflerini ve yürüyüşlerini paylaşmaya devam edeceğiz. Bu anlamlı yoldaki zorlukları birlikte aşacağımız gibi mutluluğu da birlikte yaşayacağız." dedi. 

Tören, gelenekselleşen toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.
 
Yayın Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı