Yüksekokulumuz DOKKAF Fuarına Katıldı
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ve Üniversitemizin de içerisinde bulunduğu sekiz üniversitenin paydaşlığında 4-5 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen “Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı’ (DOKKAF) tamamlandı.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin koordinatörlüğünde, Karadeniz Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde ve Bayburt Üniversitesi, Artvin Çoruh Üniversitesi, Avrasya Üniversitesi, Giresun Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Trabzon Üniversitesi paydaşlığında üçüncüsü düzenlenen DOKKAF fuarı sona erdi. 

Paydaşı olduğumuz fuarın açılışı, Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumunda gerçekleştirildi. Açılışa, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen, paydaş üniversite rektörleri ile öğrenciler ve firma yetkilileri katıldı. 

Mezun ve mezun adaylarının iş imkânı, öğrencilerin staj imkânı bulabildikleri fuarda 260’ın üzerinde kurum ve kuruluş yer aldı. Demirözü Meslek Yüksekokulu olarak 45 öğrenci ile katıldığımız fuar kapsamında öğrencilerimiz burada hem kamu kurumları hem özel sektör hem de organizasyonların yapıldığı bölgedeki KOBİ'ler başta olmak üzere, birçok firma yetkilileriyle görüşmeler gerçekleştirdi. Sunumlar, seminerler, söyleşiler, eğitim programları, atölye çalışmaları ile kariyer ve iş dünyasına yönelik bilgilendirme toplantılarına katıldılar. Fuarda öğrencilerimize Ulaştırma Hizmetleri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Cihan Gökçe ve Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Mesut Saygın eşlik etmiştir. 
Yayın Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı