Mobile Logo Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
Kütüphane Hizmetleri

HİZMETLERİMİZ   

I) Ödünç Verme       

Kullanıcılarımız, personel veya öğrenci kimliklerini beyan ederek kütüphane ödünç verme kurallarına uygun olmak koşuluyla materyal ödünç alabilirler. Ödünç aldıkları materyallerin süresini uzatmak isteyen kullanıcılarımız bu işlemi kütüphaneye gelmeden internet üzerinden otomasyon sistemine kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yaparak gerçekleştirebilirler. İade süresi geçen materyaller için cezai işlemler uygulanır.  

II) Danışma Hizmeti       

Kullanıcılarımızın ihtiyaç duydukları bilgiye en doğru şekilde ve en kısa sürede ulaşabilmeleri amacıyla danışma kütüphanecisi hizmet vermektedir.  

III) Kütüphaneler Arası Ödünç Verme          

İhtiyaç duyulduğu takdirde kütüphane koleksiyonumuzda bulunmayan materyaller kütüphanelerarası işbirliği çerçevesinde diğer kütüphanelerden kargo ücretleri kullanıcılarımız tarafından karşılanarak temin edilir. Getirilen bu materyaller için uzatma işlemi kitabın geldiği kütüphane tarafından kabul görürse gerçekleştirilir. İstekte bulunmak için kütüphanemize gelebilir veya web sitemizdeki ILL istek formunu doldurduktan sonra kutuphane@bayburt.edu.tr adresine gönderebilirsiniz. 

Yayın Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı